Güçlü Yetenekler

DEVPOS ÇÖZÜMLERİ

Restoran, Cafe, Beach Club vb. işletmeleriniz için , tüm iş süreçlerinizde alışık olduğunuz düzeni koruyarak; hız, ölçülebilirlik, kontrol, ürün ve hizmette kalite artışı sağlıyor, personel ve ekipmandan aldığınız performansı arttırıyor, insan kontrolünden kaynaklanan hataları minimuma indiriyor, size personel ve ekipmanda tasarruf sağlıyor, bu bağlamda DEVPOS en hızlı geri dönen yatırım olma özelliğini öne çıkarıyor.

A’LA Carte Servis

DEVPOS, müşterilerin talep ettiği siparişin eksiksiz ve doğru şekilde alınması, mutfağa sipariş iletme, sürecin yakından takibi ve sipariş iletme gibi çok basamaklı olan işlemleri her adımda geniş varyasyon seçenekleri ile gerçekleştirir.

Self Servis

DEVPOS self serviste en başta gelen kolaylılık kriterini kolay bir kullanım ara yüzü ile sağlamaktadır.Aranan ürüne en kolay şekilde ulaşılabilmesini sağlayan kullanımı hızlı ve pratik bir ara yüz sayesinde self serviste dahi fark yaratılabilmektedir..

Paket Servis

Evlere sipariş servisi yapan işletmeler için tartışmasız bir öneme sahip olan POS sistemi, paket servis için olmazsa olmaz.DEVPOS'un adrese giden paketlerin servis süreci, bu süreçte kuryenin performansı gibi durumları takip edebilme yeteneği ile işiniz kolaylaşmaktadır.

Çağrı merkezi Entegrasyonu

DEVPOS ile çağrı merkezine gelen siparişlerinizi şubelerinize hızlıca yönlendirebilirsiniz..

YemekSepeti Entegrasyonu

Restoranınızda gerçekleşen tüm operasyonu tek bir ekrandan yönetme rahatlığını sunmaktadır.Yemeksepeti Siparişlerini DEVPOS uygulamasından çıkmadan onaylkayabilir ve sistemde otomatik adisyon oluşturabilirsiniz.

online Sipariş Sistemi

Size Özel Online sipariş uygulamasına gelen siparişleri DEVPOS ile kolayca yönetebilirsiniz.

Merkez-Şube Yönetimi

DEVPOS ile bütün Şubelerinizi tek bir noktadan stok, reçete, maliyet ,anlık üretim durumu, anlık Satış bilgisi vb. bilgileri takip ederek yönetebilirsiniz.

El Terminali Sistemi

DEVPOS el terminali sistemi aynı noktadan farklı departmanların kontrolünü, adisyonların takibini ve tahsilat işlemlerini olabilecek en hızlı şekilde yapabilmenize yardımcı olur.

Stok Kontrol ve Maliyet

Ürün ve Stok yönetimi DevPos’un mutfağıdır. İç içe geçen ürün grupları oluşturmak ve ürün tanımlamak DevPos’un üstün özellikleri ile çok basittir. Gerçek zamanlı stok kontrolü ve maliyet yönetimi sağlayarak satın alma süreçlerini kolaylaştırır..

Özel Masa Yerleşimi

DEVPOS kullanımı kolay ara yüzü sayesinde özel organizasyonlar için talebe uygun masa görünümleri eklemenize olanak sağlamaktadır.

Ön Ödemeli Satış

DEVPOS ile tam entegre çalışan ön ödeme sistemi işinizi bir adım öne taşıyor.

Barkodlu Satış Sistemi

DEVPOS ile entegre bir şekilde çalışmakta olan barkodlu satış sistemi, hızlı alışverişin anahtarıdır.

Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo